Joukkueet

Juniorit 14-16v

Voimistelijat:

Emma Autio 2004  - parasta voimistelussa on yhdessä olo, uuden oppiminen ja uusien saavutuksien saavuttaminen

  • 2011 SC Vantaa Fuerte > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite juniorit
  • 2009 Tikkurilan Naisvoimistelijat

Alisa Gorjunov 2005 - parasta voimistelussa on kehittyminen ja kilpaileminen

  • 2018 SC Vantaa Elite pre nuoret > Elite juniorit
  • 2009 Keravan Naisvoimistelijat mini rv > mare S > mare A > mare team > mare 06

Sara Haataja 2005 - parasta voimistelussa on

Emma Laine 2005 - parasta voimistelussa on ohjelman ja akrobatian harjoittelu

  • 2013 SC Vantaa, Fuerte H > Fuerte > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite juniorit
  • 2011 Kuusikon urheilijat, telinevoimistelu

Laura Leppelya 2006 - parasta voimistelussa on kehittyminen sekä kilpaileminen eri paikoissa

  • 2013 SC Vantaa Electra J > Electra M > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite juniorit

Peppi Limmonen 2006 - parasta voimistelussa on uuden oppiminen ja kilpaileminen

  • 2016 SC Vantaa harraste voimistelu> Electra H > Electra > Elite Kids > Elite pre nuoret > Elite juniorit
  • 2016 Keravan Naisvoimistelijat tanssillinen voimistelu

Lara Pietilä 2004  - parasta voimistelussa  on joukkuekaverit ja onnistuminen

  • 2016 SC Vantaa, Fuerte > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite juniorit

Camilla Ulmanen 2006 -  parasta voimistelussa on tasapainot, spagaatit, kilpailut, valmentajat ja joukkuekaverit

  • 2015 SC Vantaa Electra J > Electra > Elite Kids > Elite pre nuoret > Elite juniorit

Pre nuoret 12-14v

voimistelijat:

Ella Ailunka 2006 - parasta voimistelussa on uudet kaverit ja kun oppii uusia asioita

  • 2017 SC Vantaa, Elite Kids > Elite pre nuoret
  • 2015 Tapanilan Erä, Ailia > Axoria 05

Milena Hristov 2007 - parasta voimistelussa on kisat ja ohjelman harjoittelu

  • 2015 SC Vantaa voimistelun harrasteryhmä > Electra H > Electra > Ellte minit > Kids > Elite pre nuoret

Sofia Junes 2007 - parasta voimistelussa on ohjelman harjoitteleminen ja kilpaileminen

  • 2016 SC Vantaa Electra > Elite Kids > Elite pre nuoret
  • 2010 Elise Vantaa

Oona Mäkinen 2007 - parasta voimistelussa on tiimi

  • 2016 SC Vantaa rytminen voimistelu > Electra > Elite Kids >  > Elite pre nuoret

Denise Olander 2007 - parasta voimistelussa on

  • 2019 SC Vantaa Elite pre nuoret
  • Keravan Naisvoimistelijat

Amalia Saarinen 2007 - parasta voimistelussa on kilpailut, uusien asioiden oppiminen ja kaverit

  • 2018 SC Vantaa Elite Kids > Elite pre nuoret
  • 2012 Keravan Naisvoimistelijat temppujumppa > minivalmennus > liana > team liana

Adette Valkonen 2007  

Sanni Viklund 2008 - parasta voimistelussa on kilpailut, joukkuekaverit ja kehittyminen

  • 2018 SC Vantaa Elite Kids  > Elite pre nuoret
  • 2013 Keravan Naisvoimistelijat, minivalmennus > liana

Henni Weckström 2007 - 

  • SC Vantaa Electra > Elite Kids >  > Elite pre nuoret




Elite Kids, 10-12v

Fanny Anttila 2010 - parasta voimistelussa on hypyt

  • 2017 SC Vantaa Elite minit > Elite Kids
  • 2017  Keravan Naisvoimistelijat, Lux mini
  • 2016 VSK Telinevoimistelu
  • 2012-2015 SC Vantaa jv 10-11, esivalmennus 10-11

Minea Gröhn 2008 - parasta voimistelussa on kaverit ja onnistuminen

  • 2010 SC Vantaa satujumppa > jv 08-09 > Brilla > Ellte minit > Elite Kids

Jasmin Jokinen 2009 - parasta voimistelussa on esiintymiset/kilpailut ja kaverit

  • 2016 SC Vantaa Brilla > Elite minit > Elite Kids
  • 2v STVK temppujumppa ja kilpavalmennusryhmä telinevoimistelu

Melissa Korhola 2008 - parasta voimistelussa on joukkuekaverit, uuden oppiminen ja selän liikkuvuusliikkeet

  • 2017 SC Vantaa harrastejoukkue > Brilla > Elite minit > Elite Kids
  • 2012-2016 Harrastetelinevoimistelu, harrastebaletti, temppujumppa

Minea Markoff 2009 - parasta voimistelussa on ohjelmat ja kilpailuissa voittaminen

  • 2016 SC Vantaa Brilla M > rytminen voimistelu lapset ja pre nuoret (16-18) > Elite minit > Elite Kids

Inka Rossi 2009 - parasta voimistelussa

  • 2015 SC Vantaa, harrastevoimistelu >  Brilla > Elite minit > Elite Kids
  • 2012 Lystileikki temppujumppa

Eveliina Syrjäläinen 2007 - parasta voimistelussa on kivat kaverit, hyvä yhteishenki ja esiintymiset sekä kilpailut

  • 2010 SC Vantaa Electra > Elite Kids > rytminen voimistelu > Elite pre nuoret > Elite Kids

Alva Tapola 2008 - parasta voimistelussa on oppia uutta, tulla notkeammaksi ja käydä kisoissa

  • 2010 SC Vantaa satujumppa > jv 08-09 > Brilla > Elite minit > Elite Kids

Enni Torppa 2009 - parasta voimistelussa on treenaaminen ja kaverit

  • 2013 SC Vantaa Brilla > Elite minit > Elite Kids

Emma Turhan 2009 - parasta voimistelussa on uusien asioiden oppiminen ja kaverit

  • 2012 SC Vantaa JV 08-09 > Brilla > Elite minit > Elite Kids

Odessa Vainio 2009 - parasta voimistelussa oppia uusia asioita ja haastaa itsensä

  • 2018 SC Vantaa > Brilla > Elite minit > Elite Kids

Siiri Vähäkangas 2010 - parasta voimistelussa

  • 2018 SC Vantaa > Priori > Elite minit > Elite Kids