Joukkueet

Elite Junior 14-16v

Voimistelijat:

Emma Autio 2004  - parasta voimistelussa on yhdessä olo, uuden oppiminen ja uusien saavutuksien saavuttaminen

  • 2011 SC Vantaa Fuerte > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite Junior
  • 2009 Tikkurilan Naisvoimistelijat

Alisa Gorjunov 2005 - parasta voimistelussa on kehittyminen ja kilpaileminen

  • 2018 SC Vantaa Elite pre nuoret > Elite Junior
  • 2009 Keravan Naisvoimistelijat mini rv > mare S > mare A > mare team > mare 06

Sara Haataja 2005 - parasta voimistelussa on kehittyminen

  • 2019 SC Vantaa Elite Junior
  • 2014-2019 Oulun Naisvoimistelijat Vivella
  • 2012-2013 Oulun Pyrintö, Kilpa-aerobic
  • 2009-2012 Elise Järvenpää rytminen voimistelu

Emma Laine 2005 - parasta voimistelussa on ohjelman ja akrobatian harjoittelu

  • 2013 SC Vantaa, Fuerte H > Fuerte > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite Junior
  • 2011 Kuusikon urheilijat, telinevoimistelu

Laura Leppelya 2006 - parasta voimistelussa on kehittyminen sekä kilpaileminen eri paikoissa

  • 2013 SC Vantaa Electra J > Electra M > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite Junior

Peppi Limmonen 2006 - parasta voimistelussa on uuden oppiminen ja kilpaileminen

  • 2016 SC Vantaa harraste voimistelu> Electra H > Electra > Elite Kids > Elite pre nuoret > Elite Junior
  • 2016 Keravan Naisvoimistelijat tanssillinen voimistelu

Ebba Palhamo 2004 - parasta voimistelussa on ohjelmaan eläytyminen, onnistumisen tunne, joukkuekaverit sekä kehityksen huomaaminen

  • 2019 SC Vantaa Elite Junior
  • 2015 Elise Illusion Pink > Illusion Black > Team Illusion > Elise Junior Team

Lara Pietilä 2004  - parasta voimistelussa  on joukkuekaverit ja onnistuminen

  • 2016 SC Vantaa, Fuerte > Elite Kids > Elite pre nuoret > Minetit Elite > Elite Junior

Enni Toivonen 2005 - parasta voimistelussa joukkuekaverit, esiintyminen, valmentajan ja itsensä ilmaisu sekä stressin purkaminen liikkeeksi

  • 2020 SC Vantaa Elite Junior
  • 2018 Show -tanssi, DCA
  • 2013 Kilpatanssi, Vakita Vantaa

Camilla Ulmanen 2006 -  parasta voimistelussa on tasapainot, spagaatit, kilpailut, valmentajat ja joukkuekaverit

  • 2015 SC Vantaa Electra J > Electra > Elite Kids > Elite pre nuoret > Elite Junior

Pre nuoret 12-14v

voimistelijat:

Milena Hristov 2007 - parasta voimistelussa on kisat ja ohjelman harjoittelu

  • 2015 SC Vantaa voimistelun harrasteryhmä > Electra H > Electra > Ellte minit > Kids > Elite pre nuoret

Sofia Junes 2007 - parasta voimistelussa on ohjelman harjoitteleminen ja kilpaileminen

  • 2016 SC Vantaa Electra > Elite Kids > Elite pre nuoret
  • 2010 Elise Vantaa

Oona Mäkinen 2007 - parasta voimistelussa on tiimi

  • 2016 SC Vantaa rytminen voimistelu > Electra > Elite Kids >  > Elite pre nuoret

Denise Olander 2007 - parasta voimistelussa on

  • 2019 SC Vantaa Elite pre nuoret
  • Keravan Naisvoimistelijat

Amalia Saarinen 2007 - parasta voimistelussa on kilpailut, uusien asioiden oppiminen ja kaverit

  • 2018 SC Vantaa Elite Kids > Elite pre nuoret
  • 2012 Keravan Naisvoimistelijat temppujumppa > minivalmennus > liana > team liana

Sanni Viklund 2008 - parasta voimistelussa on kilpailut, joukkuekaverit ja kehittyminen

  • 2018 SC Vantaa Elite Kids  > Elite pre nuoret
  • 2013 Keravan Naisvoimistelijat, minivalmennus > liana

Elite Kids, 10-12v

Minea Gröhn 2008 - parasta voimistelussa on kaverit ja onnistuminen

  • 2010 SC Vantaa satujumppa > jv 08-09 > Brilla > Ellte minit > Elite Kids

Jasmin Jokinen 2009 - parasta voimistelussa on esiintymiset/kilpailut ja kaverit

  • 2016 SC Vantaa Brilla > Elite minit > Elite Kids
  • 2v STVK temppujumppa ja kilpavalmennusryhmä telinevoimistelu

Melissa Korhola 2008 - parasta voimistelussa on joukkuekaverit, uuden oppiminen ja selän liikkuvuusliikkeet

  • 2017 SC Vantaa harrastejoukkue > Brilla > Elite minit > Elite Kids
  • 2012-2016 Harrastetelinevoimistelu, harrastebaletti, temppujumppa

Minea Markoff 2009 - parasta voimistelussa on ohjelmat ja kilpailuissa voittaminen

  • 2016 SC Vantaa Brilla M > rytminen voimistelu lapset ja pre nuoret (16-18) > Elite minit > Elite Kids

Inka Rossi 2009 - parasta voimistelussa

  • 2015 SC Vantaa, harrastevoimistelu >  Brilla > Elite minit > Elite Kids
  • 2012 Lystileikki temppujumppa

Alva Tapola 2008 - parasta voimistelussa on oppia uutta, tulla notkeammaksi ja käydä kisoissa

  • 2010 SC Vantaa satujumppa > jv 08-09 > Brilla > Elite minit > Elite Kids

Enni Torppa 2009 - parasta voimistelussa on treenaaminen ja kaverit

  • 2013 SC Vantaa Brilla > Elite minit > Elite Kids